Speciaal gekocht om dat deze panty van recycled materiaal zijn. Voelt goed en goed aan.
Je winkelwagen is momenteel leeg
Pretty Polly Eco - Wear Biodegradable 70 denier zwarte 3D Opaque panty
Deze heerlijk zachte en comfortabele 70 denier zwarte opaque panty is gemaakt van polyamide en elastaan. Het biologisch afbreekbare deel is het polyamide dat meer dan 90% van het kledingstuk uitmaakt. Het polyamide garen wordt na drie jaar biologisch afgebroken als het op de juiste manier op de vuilstort wordt gestort.
Eco-Wear - kledingstukken zijn allemaal individueel ontworpen om goed te passen en echt comfortabel te werken met het lichaam, niet ertegen, en de manier waarop we denken over ondergoed en beweging opnieuw uit te vinden.
Kleur: Zwart
Maten: S/M, M/L en XL
Materiaal samenstelling: 94% Polyamide, 6% Elastane
Let op: onze Eco-Wear-producten worden niet biologisch afgebroken terwijl u ze draagt. Dit proces vindt alleen plaats wanneer het item op de stortplaats terechtkomt.
Direct uit voorraad leverbaar door SexyChic.nl
Let op: Hygiëneproducten, waaronder beenmode, waarvan de verzegeling na de levering is verbroken kunnen niet geretourneerd worden.
Speciaal gekocht om dat deze panty van recycled materiaal zijn. Voelt goed en goed aan.