Pretty Polly Diamond Mesh Ankle Highs (sokje). Dit sportieve sokje is er in een zwart sokje met witte ringels en een wit sokje met zwart gekleurde ringels in 1 Size
Artikelnummer: | AVG9.00.BC/WH |
Aantal: | 14 |
Dit leuke Diamond Mesh sokje is leverbaar in een zwart met witte ringels en in wit met zwarte ringels. Dit sportieve sokje kan met vele outfits gedragen worden waardoor je er lekker sportief uit ziet.
Kleuren: Black/White, White/Black
Maten: 1 Size (36/42)
Samenstelling: 87% Nylon, 8% Polypropylene, 5% Elastane
Direct uit voorraad leverbaar door SexyChic.nl
Let op: Hygiëneproducten, waaronder beenmode, waarvan de verzegeling na de levering is verbroken kunnen niet geretourneerd worden.
Het Engelse merk Pretty Polly is "HOT" onder vele Celebrity's zoals Paris Hilton, Alexa Chung, Pixie Geldof, Fearne Cotton en Agyness Deyn. Het nummer 1 beenmode merk uit en van de Uk met o.a. Nylons, Naturals, In Shape, Curves voor een maatje meer, Shape it Up, Opaques en Fashion, Secret Socks.